Vítejte v naší zemi příležitostí
Černokostelecká 2020/20, Praha 10, 100 00

O nás

Něco o nás z trochu jiného úhlu pohledu...

O nás

Firma ECO2TECH CZ se zabývá distribucí LED světelných zdrojů a velkoobchodním prodejem elektronických součástek. Firma je autorizovaným distributorem výrobce světelných zdrojů firmy NFL lighting.

V segmentu elektronických součástek se zaměřuje na dovoz a distribuci značkových součástek certifikovaných podle norem ISO9000, ISO9001 a ISO14001.

Zaměstnanci společnosti mají dlouhodobé zkušenosti ve výše uvedených oborech.


Historie firmy ECO2TECH CZ s.r.o.

2010 - IRENA ČERNÁ zakládá ŽL a vzniká e-shop www.eco2tech.cz jehož hlavními produkty jsou LED světelné zdroje. Od samého počátku pro Vás testujeme nejnovější LED technologie. Kromě importu a prodeje LED designových svítidel a LED světelných zdrojů nabízíme kompletní služby spojené s návrhem osvětlení interiérů a exteriérů dle Vašich individuálních potřeb.

2011 - rozšířili jsme nabídku služeb o montáže LED sortimentu našim klientům, mezi které patří především vlastníci bytových domů, hotelů, restaurací, kanceláří, garáží, apod. Naší další službou zákazníkům je zpracování energetických bilancí, ve kterých zákazníkovi zpřehledníme možné energetické úspory a návratnost investice do LED zdrojů.

2012 - uvedení LED veřejného osvětlení do prodeje.

2013 - zahájení prodeje LED průmyslových svítidel určených k osvětlení skladů, výrobních hal, sportovních hal a jiných průmyslových areálů.Do tohoto sortimentu patří svítidla určená pro osvětlení silnic, železničních tras a městských aglomerací. Pilotním projektem LED veřejného osvětlení bylo umístění svítidel v Brně ve spolupráci s TSB, a.s. V tomto roce vznikla nová divize elektronických součástek.

2014 - stali jsme se distributory LED osvětlení výrobce NFL lighting (specialista na LED veřejné a průmyslové osvětlení).

2015 - jsme založili společnost ECO2TECH CZ s.r.o., jejímž hlavním cílem je nabízet nejmodernější technologie, které při výrobě nebo přímým využitím přispívají k výraznému zlepšení ekologie. „Ecology to Technology“.

2016 - stali jsme se partnery českého výrobce napájecích zdrojů Alexander Electric.

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 239988.

eco2tech vyjímečný distributor elektronických součástek, led osvětlení, led venkovní osvětlení, led průmyslové osvětlení